Ceiba

0
Razem: 0

Nasze marki

 

NESCHEN

Niemiecki producent, który w swojej ofercie ma bogaty zestaw solidnych folii i taśm bezkwasowych do papieru. To także promotor metody Buckenburskiej, czyli inteligentnego sposobu odkwaszania i jednoczesnego wzmacniania papieru. Produkty tej marki odznaczają się przede wszystkim długoletnią wytrzymałością i doskonałą jakością wykonania. Przydadzą się one do bezpiecznego i komfortowego mocowania fotografii, reperowania papieru, a także do wszelkich prac konserwatorskich. Zachęcamy do obejrzenia dostępnych artykułów tego producenta.

KLUG

KLUG to niemiecka firma z wieloletnią tradycją oraz czołowy producent w branży poligraficznej i introligatorskiej. Na ofertę tej firmy składa się szereg produktów o najwyższej jakości i szerokim stopniu zastosowania. Wśród nich znajdują się m.in. kartony, papiery, pudła do archiwizacji, tektury faliste, foldery oraz teczki, tuby, płyty o strukturze miodu, koperty i obwoluty, a także wszelkiego rodzaju kleje i taśmy. Wszystkie produkty tej marki prezentują doskonałą jakość wykonania i są bardzo wydajne. Warto się o tym przekonać.

BOOKKEEPER

Amerykańsko-Holenderski producent profesjonalnych środków, służących do odkwaszania papieru metodą Bookkeeper. Artykuły tego producenta skierowane są głównie do posiadaczy manuskryptów, dokumentów, ilustracji, map, plakatów oraz wszelkich dokumentów archiwalnych. Produkty tej marki są wyjątkowo skuteczne oraz bezpieczne, ponieważ odkwaszają dokumenty, ale nie niszczą przy tym podkładów kleju, taśmy i farby. Materiały introligatorskie oraz konserwatorskie Bookkeeper to niezastąpiony element wyposażenia każdej pracowni konserwatorskiej, biblioteki oraz archiwum. Aby je obejrzeć, kliknij tutaj.

SIS

Włoska firma specjalizująca się w dezynsekcji archiwaliów metodą beztlenową, ekologiczną o nazwie AIRSYSTEM. Metoda opiera się na stworzeniu wokół zagrożonych obiektów „balonu” ze specjalnej folii. Następnie zagrożony obiekt zamyka się za pomocą zgrzewu oraz podłącza się do niego zawory i generator, które pozyskują z powietrza azot i wpuszczają go do środka „bańki”, jednocześnie wyciągając z niej tlen. W ten sposób włoski producent opracował metodę wytworzenia środowiska beztlenowego, gdzie w ciągu 21 dni, przy pełnej kontroli parametrów takich jak wilgotność, temperatura i koncentracja tlenu wewnątrz urządzenia, giną wszystkie beztlenowce. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla obiektów oraz pracowników placówki. W przeciwieństwie do metod gazowych, które są szkodliwe dla zdrowia, korzystanie z rozwiązania AIRSYSTEM jest w 100% ekologiczne i bezpieczne.

ORACLE DEPULVERA

Włoski producent, zajmujący się dystrybucją nowoczesnej technologii służącej do czyszczenia księgozbiorów. Dzięki urządzeniom tej marki można w bezpieczny i skuteczny sposób dokonać profesjonalnego odświeżenia zbiorów. Czyszczenie polega na dokładnym i delikatnym usuwaniu kurzu z powierzchni książek i dokumentów. Wykorzystywane do tego filtry hepa doskonale się sprawdzają. Wszystkie urządzenia tego producenta są wyposażone w miękkie kółka oraz specjalne szczotki czyszczące. Cicha praca i zwrotność urządzeń sprawiają, że można je z powodzeniem wykorzystywać w miejscach publicznych, a także na bardzo małych przestrzeniach. Firma od lat istnieje na rynku i cieszy się samymi pozytywnymi opiniami. Zachęcamy do zapoznania się z jej ofertą.

GSK

Niemiecki producent środków służących do konserwacji papierów, a w szczególności dystrybutor preparatów do odkwaszania i dezynfekowania księgozbiorów oraz dystrybutor metody Buckeburskiej. Wszystkie preparaty tej marki to idealnie dobrane połączenia związków chemicznych dzięki którym, w bezpieczny i skuteczny sposób można przywrócić księgozbiór do dobrego stanu. Oprócz tego produkty marki GSK idealnie nadają się do utrwalania farb i kolorowych atramentów przed kąpielą wodną. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów GSK, aby ułatwić sobie konserwację dokumentów i księgozbiorów.

LINECO

Amerykański wytwórca niezwykle wytrzymałych i sprawdzonych artykułów introligatorskich. Wśród nich znajdują się taśmy płócienne, paski samoprzylepne, kleje neutralne oraz z czystej methycelulozy, a także narożniki samoprzylepne. Oprócz tego, w ofercie Lineco nie zabrakło także takich produktów jak np. skrobia ryżowa czy pszeniczna, które stanowią doskonałe spoiwo do naprawy i konserwacji dokumentów. Wszystkie z oferowanych artykułów cieszą się pozytywną opinią wśród Klientów, którzy chwalą je przede wszystkim za wydajność i doskonałą jakość. Warto skorzystać z tej oferty, aby przekonać jak łatwe i przyjemne mogą być prace konserwatorskie.

ROMERTOURM

Romertourm to solidny i zaufany niemiecki wytwórca bibuł oraz papierów japońskich. W jego ofercie znajduje się szeroka gama wyboru materiałów, dzięki którym każdy Klient znajdzie coś dopasowanego do własnych potrzeb. Wszystkie produkty tego producenta są zgodne z obowiązującymi normami oraz odznaczają się wyjątkową odpornością na upływ czasu. Dzięki kombinacji najlepszych materiałów oraz solidnemu wykonaniu, produkty tej marki są również bardzo wydajne. Na pewno sprawdzą się w każdej pracowni i bibliotece.

BASSAIRE

To sprawdzona, brytyjska firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferuje szeroki wybór profesjonalnych urządzeń do filtracji i oczyszczania powietrza. Pracująca dla niej grupa inżynierów, tworzy mobilne stacje laminarne, które niszczą zarodniki grzybów i brud. Takie stacje znajdują swoje zastosowanie w archiwach, bibliotekach i magazynach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom proponowanym przez Bassaire zarówno księgozbiór, jak i otaczające go środowisko są bezpieczne i wolne od niebezpiecznych bakterii. Warto zapoznać się z pełną ofertą tego partnera i wybrać produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb.

RAVEN

To nasza autorska, czołowa i najlepsza marka folii ochronnych. W jej szeregach znajdują się m.in. standardowe folie okienne, samochodowe, ale także profesjonalne folie przeznaczone do szklanych gablot oraz domów prywatnych. Wszystkie produkty spod tego znaku odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wytrzymałością. Spośród szerokiej gamy produktów, można wybrać także niezwykłe folie zmieniające kolor. Dzięki foliom Raven, każda cenna powierzchnia zyskuje dodatkową ochronę i estetyczny wygląd.

I wielu, wielu innych…

zalogowano pomyślnie
Jste příhlášen jako. Host.
nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło
kod rabatowy prawidłowy, dodano rabat
kod nieprawidłowy, rabat nie zostanie naliczony