Ceiba

0
Razem: 0

M-Trap pułapka

M-TRAP do monitoringu obecności moli ubraniowych

Idealna do odławiania moli ubraniowych - można zamontować ją w pudłach, w których przechowywane są mundury, tkaniny, flagi itp; powieciś w gablocie lub szafie, na regałach lub oknach.

M-Trap została przygotowana z myślą o intensywnym odławianiu motyli mola włosienniczka (Tineola bisselliella) oraz mola kożusznika (Tinea pellionella). Zapewnia bezpieczeństwo zmagazynowanych w muzeach tkanin naturalnych, sztucznych oraz mieszanych.
Elementem wabiącym jest syntetyczny żeński feromon płciowy, który wabi samce do wnętrza pułapki. Unikalna konstrukcja ułatwia i zachęca owady do wejścia na powierzchnię lepną. Pułapka przechwytuje osobniki męskie i w rezultacie nie dopuszcza do namnażania kolejnych pokoleń żarłocznych larw cloth moths.
Pułapkę na mole cechuje bardzo długi czas działania (emisji feromonu). Skuteczność jest ograniczona wyłącznie stopniem zanieczyszczenia lepu złapanymi molami. Konstrukcja umożłiwia szybkie i łatwe złożenie pułapki. Pułapka jest całkowicie nieszkodliwa dla człowieka oraz zwierząt domowych.

wybierz produkt

wybierz nazwa kod produktu cena bez VAT cena z VAT
m-trap opakowanie 10 szt. M-TRAP 52,42 PLN 64,48 PLN
Wybrany produkt szt.

Zapytanie dotyczące produktu M-Trap pułapka

zalogowano pomyślnie
Jste příhlášen jako. Host.
nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło
kod rabatowy prawidłowy, dodano rabat
kod nieprawidłowy, rabat nie zostanie naliczony